איך בוחרים בושם אונליין?

תוכלו לבחור להתייעץ באון ליין, בטלפון או בווטסאפ עם יועצי הבישום שלנו, ונתאים לך אישית את הבושם שמתאים לך לאחר שיחת אפיון קצרה.

שולחים לכם את הבושם הנבחר יחד עם טסטר, כך שאתם מנסים את הטסטר, ואם לא הצלחתם להתחבר לריח, תוכלו להחזיר את הבושם לחנות ולהחליף במוצר אחר, או לקבל החזר.

בונוס מגניב!

בכל מארז תקבלו עוד 2 טסטרים של בשמים שאנחנו חושבים שיתאימו לכם גם, כדי שתוכלו תמיד לחזור לקנות את הבושם הזה. כך אנחנו בטוחים במקסימום שתאהבו את הבושם הנבחר.

התייעצו עם יועצות הבושם שלנו

שאלות שרציתם לשאול:)

במידה וחשבתם על בושם שאתם אוהבים, או אפילו שני סוגים של בושם שיוכלו להתרים לאופי ולסגנון שלכם. אז בליברו, קיימת האפשרות להזמנת דוגמיות להתנסות לפי סוגי המארזים, אז אתם יכולים להזמין דוגמית ולבדוק אותה על יכולת הביטוי העצמי שלכם, לחוש מקרוב את הנישה שלכם ולהזמין אונליין את הבושם האהוב עליכם.

בשמי נישה, הם בשמים ייחודים שמעניקים ביטוי עצמי לניחוחות אישיים שמעניקים הרפתקה מרגשת וארומטית, מחברות שאינם עוסקות בעיצוב בגדים ואקססוריז כמו שאר בשמי המותגים ומשקיעות את כל מרצן, בייצור והשקעה בפיתוח הבשמים באיכויות והמרכיבים הטובים ביותר.

בשמי נישה, הם ביטוי לייחודיות אישית ולכן לא תוכל לדעת עד שתנסה אותן. אבל אנחנו בטוחים שאת ערכות הדוגמיות שתקבל, תדע לבחור מתוכן את זאת שמבטאת את האישיות שלכם ותגיעו להחלטה עבור הבושם שמציג את הנישה הבלעדית והייחודית רק לכם.

לכל בושם הבוטיק שלנו שנקנים באמצעות האונליין, מצורפת דוגמית התנסות מעוצבת מאותו הבושם שהזמנתם. אין צורך לפתוח את אריזת הבושם, כדי להתנסות בנישה הבלעדית שלכם. פשוט תוכלו לנסות את הדוגמית, ובמידה ולא הרגשתם שהבושם הזה מבטא את הייחודיות שלכם תוכלו ליצור איתנו קשר ונכוון אתכם איך לשלוח את הבושם בחזרה אלינו.

משלוח מ200 שקלים ומעלה, הוא חינם. משלוח של בושם בסכום הנמוך מ200 שקלים, הינו בתוספת עלות של 30 שקלים.

משלוח מעל 200 שקלים שנשלח ללא עלות, יוחזר אלינו ללא עלות נוספת מצדכם.

הטסטרים שניתנים במתנה ומצורפים לבשמים, הינם דוגמיות ייחודיות שאנו מצרפים לכל משלוח ללא עלות נוספת מצדכם.

המומחים של ליברו נמצאים תמיד לשירותכם, כדי לסייע לכם לבחור את הבושם שיעניק לכם חוויה אישית ואת הניחוח הייחודי והבלעדי עבורכם.

כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים בושם

בשמי נישה

בשמי נישה

בשמי נישה הם קטגוריה של בשמים המיוצרים בכמויות קטנות, לרוב על ידי מעצבי בישום עצמאיים או מותגים קטנים. בשמים אלו

לקרוא על זה
בשמי בוטיק

בשמי בוטיק

החושים שלנו הם הדרך שלנו לקבל ולשתף מידע עם העולם שמסביבנו כשאם נתמקד בחוש הריח, נבין שהוא אחד החושים המעניינים

לקרוא על זה

בסוף לא?

כן, יש החזרות והחלפות, כל עוד לא פתחתם,
תוכלו תמיד להזמין דוגמית כדי להריח.

תוכלו להתייעץ באון ליין, בטלפון או בווטסאפ עם יועצי הבישום שלנו, ונתאים לך אישית את הבושם שמתאים לך לאחר שיחת אפיון קצרה.