בשמי בוטיק

בשמי בוטיק
0

רוצים להיות מעודכנים
לפני כולם?

החושים שלנו הם הדרך שלנו לקבל ולשתף מידע עם העולם שמסביבנו כשאם נתמקד בחוש הריח, נבין שהוא אחד החושים המעניינים ביותר. מחקרים רבים עוסקים בקשר החזק שבין חוש הריח למשיכה ועל כן בחירת בושם טוב, איכותי ושונה, או במילים אחרות בחירה בבושם בוטיק – היא בחירה חשובה שתשפיע עלינו, על האנשים סביבנו, על איך הם מגיבים אלינו ואיך הם יזכרו אותנו.

 

מה הם בשמי בוטיק?

בשמי בוטיק כהגדרתם כן הם – אלו בשמים מיוחדים, עצמאים ופורצי דרך שלרוב לא נמכרים על ידי הפירמות הגדולות. הרי כולנו מכירים את הבשמים הנפוצים שנמכרים בחנויות הפארם והכלבו שיש בכל מקום. אנחנו רואים את אותם שמות על המדפים כבר שנים וחוץ מעיצובי הבקבוקים לא הרבה משתנה, אבל בשמים אלו הם אחרים לגמרי, הם מיועדים לקהל קטן יותר, הם הרבה פחות נפוצים ומכאן הייחודיות היוצאת דופן שלהם.

 

מה מיוחד בבשמי בוטיק?

אומנות

בשמים אלו הם אומנות לכל דבר- מכיני הבשמים, האומנים, מבטאים את עצמם דרך היצירה שלהם, שהיא מורכבת מריחות בלתי רגילים, תמציות ותרכובות מיוחדות ומאופיינת באיכות ברמה הגבוהה ביותר. על כן, בהשוואה בין בשמים רגילים לבשמי בוטיק, אין ספק שמושקעת ביצירת בשמי הבוטיק הרבה יותר מחשבה, יצירתיות ומאמץ מאשר ביצירת בשמים אחרים.

עמידות

הבשמים ידועים בעמידות שלהם וביכולת שלהם לא רק לתפוס על הגוף אלא גם להישאר דומיננטיים לאורך היום. שובלי ריח של הבשמים יכולים להישאר גם שעות ארוכות מרגע ההתזה.

 

איפה ניתן למצוא?

בשמי בוטיק נעשים לרוב בעבודת יד ובסדנאות אינדי בעלי יכולת ייצור נמוכה בהשוואה לחברות הגדולות. הם נמכרים במספר מצומצם של רשתות נבחרות, אם בכלל. כמו הרבה דברים יוקרתיים ויוצאי דופן, גם את הבשמים הללו צריך לדעת איפה למצוא. לא כל חנות תחזיק אצלה את הבשמים הללו וזה בדיוק מה שהופך אותם לכאלה נחשקים- הרי אם היה ניתן להריח בושם בוטיק על כל אחד או אחת, הוא לא היה מיוחד ולא היה נחשב בושם בוטיק. אבל אל תתייאשו כי הגעתם בדיוק למקום הנכון, ממש כאן באתר תוכלו למצוא מגוון בשמי נישה נדירים המיובאים במיוחד בשבילכם מרחבי העולם.

אז אם אתם מבינים כמה ריח הוא דבר משנה חיים, אם חשוב לכם להריח לא כמו כולם, להיות שונים, ממש לפרוץ דרך. אם אתם אנשים מקוריים, הרפתקנים, סקרנים, אם חשוב לכם למצוא את הריח שיהיה בלעדי לכם ויגרור הרבה מחמאות ותשומת לב מהסביבה או אם פשוט בא לכם לקנות מתנה מיוחדת לאדם אהוב, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא בשמי בוטיק בריחות שמיובאים מרחבי העולם ולא נמכרים בשום מקום בארץ. אתם במרחק קליק אחד מלהריח טוב יותר מכפי שאי פעם דמיינתם.

בשמי בוטיק

בסוף לא?

כן, יש החזרות והחלפות, כל עוד לא פתחתם,
תוכלו תמיד להזמין דוגמית כדי להריח.

תוכלו להתייעץ באון ליין, בטלפון או בווטסאפ עם יועצי הבישום שלנו, ונתאים לך אישית את הבושם שמתאים לך לאחר שיחת אפיון קצרה.